Príležitosti pre študentov

Začnite s pracovným náskokom už na univerzite

Pevne veríme v rozvíjanie mladých talentov, a preto vám ponúkame mnoho možností, ako naštartovať svoju kariéru popri štúdiu na univerzite.

• Ak študujete technický odbor alebo iný relevantný a náročný predmet, môžete sa k nám na niekoľko mesiacov pripojiť ako stážista, alebo s nami inak spolupracovať pri vašej diplomovej práci. Dokonca môžete skombinovať obidve možnosti.

• Ak ste študent techniky na Unitech International, môžete sa rozhodnúť pracovať s Hilti počas semestra praxe vášho študijného programu. Alebo, ak ste výnimočne dobrý študent IT, môžete sa zapojiť do programu Hilti Fellowship, ktorý spája prácu v Hilti na medzinárodnom projekte s magisterským štúdiom na University of Liechtenstein.

Prečítajte si viac jednotlivých fantastických príležitostiach.

Pracujte alebo študujte s nami

Toto je vaša šanca uplatniť vaše akademické vedomosti, schopnosti a ambície v skutočnom podnikateľskom svete. Je to možné dvomi spôsobmi:

• Stáž – pracujte s nami ako stážista, zapojte sa do aktívnych projektov v oblasti produkcie, výskumu a vývoja, výroby, IT, logistiky, ľudských zdrojov, financií alebo marketingu.

• Diplomová práca – napíšte diplomovú prácu o niečom, čo vás fascinuje a je pre vás výzvou a súčasne prínosom pre vás aj pre nás.

Predpokladáme, že v súčasnosti študujete techniku, prípadne výrobu, logistiku, IT alebo obchodnú správu. Mali by ste mať vynikajúce študijné výsledky, obzvlášť sa však zaujímame o vás ako človeka. Ukážte nám vaše nadšenie, motiváciu, zapojenie a odvahu a my prídeme s projektom alebo témou, ktorá nám pomôže navzájom sa spoznať.

Chceme si vypočuť vaše nápady a za to vám  poskytneme neoceniteľnú skúsenosť v jedinečnej podnikateľskej kultúre. Spolu zistíme, či existuje spoločný základ pre budúce pracovné príležitosti.

Ak chcete požiadať o stáž, jednoducho navštívte našu stránku venovanú pracovným miestam a vyhľadajte si pomocou filtra ponuky pre študentov. Môžete sa hlásiť aj na viac miest naraz. Ak ste nateraz  nič vhodné nenašli, môžete nám poslať žiadosť bez vyzvania na a my zvážime, či by sme vám mohli niečo ponúknuť.

Unitech International

Zvoľte si Hilti pre svoju inžiniersku výhodu

Ak študujete na Unitech International, budeme šťastní, ak si pre váš semester odbornej praxe vyberiete Hilti.  Zapojenie novej generácie špičkových inžinierov je jedným zo spôsobov, ktorými chceme budovať lepšiu budúcnosť.

Unitech International je ročný výmenný program pre talentovaných študentov technických odborov. Bol vytvorený v rámci aliancie medzi spoločnosťou Hilti a technologickým inštitútom Swiss Federal Institute of Technology Zurich, takže sme hrdý zakladajúci partner tohto teraz už nadnárodného programu.

Ako jedna z najinovatívnejších spoločností na svete, uznávaná pre svoje jedinečné produkty a prelomový dizajn, predstavuje Hilti  vynikajúcu platformu na prehĺbenie vašich technických vedomostí súbežne s preskúmaním výziev globalizácie obchodu. Ide tiež o medzikultúrne pracovisko s rýchlym tempom a vysokými výkonmi. Šesť mesiacov s nami dá vašej kariére závideniahodný punc.

Informujte sa na vašej univerzite o práci v Hilti.

Program Hilti Fellowship

Rozvíjajte svoju prácu a štúdium IT

Hilti Fellowship je semestrálny program práce/štúdia pre výnimočných študentov IT. Ide o kombináciu praxe v Hilti a akademického vzdelávania na University of Liechtenstein.

Počas obdobia stráveného v Hilti budete váženým členom medzinárodného projektového tímu pracujúceho na inovatívnych témach ako cloud a memorz computing  či vývoj mobilných aplikácií. Zoznámite sa tiež s najnovšími technológiami a preskúmate nové nápady aktivít spoločnosti Hilti, napríklad naše najnovšie systémy riadenia obsahu a vzťahov so zákazníkmi.

Skúsenosť, ktorú získate v programe Hilti Fellowship, prinesie vašej kariére skutočnú výhodu. Okrem toho je súčasťou získania titulu master v odbore riadenie obchodných procesov (10 ECTS) na University of Liechtenstein.

Ak si chcete podať prihlášku na účasť v programe alebo položiť akékoľvek otázky, obráťte sa na Jana alebo Nadju na nižšie uvedených adresách.

 

Prof. Dr. Jan vom Brocke

Vedúci riadenia obchodných procesov v Hilti

Tel. č.: +423 265 13 00 I Email: hilti-fellowship@uni.li

 

Nadja Albiez

Manažérka HR pre stážistov v Hilti

Tel +423 234 27 93 I Email nadja.albiez@hilti.com

 

Zistite viac