Začnite svoju kariéru tu

Ak ste študent, absolvent alebo doktorand s túžbou učiť sa a motiváciou uspieť, môžete to byť práve vy, koho v Hilti hľadáme, aby nám pomohol posunúť sa vpred.

 

S odmenami a príležitosťami v biznise je Hilti skvelým miestom na rozvíjanie a rýchly rast vašej kariéry. 

Ste absolvent?

Ak hľadáte vzrušujúci prvý kariérny krok s mnohými zodpovednosťami hneď od začiatku, nič dynamickejšie či pokrokovejšie než Hilti nenájdete. Ukážte nám váš zmysel pre záväzok, odvahu, nadšenie a zvedavosť a my vám dáme všetky príležitosti, aby ste predviedli, čo sa vo vás skrýva.

Máte ambície dostať sa medzi vyšší globálny manažment?

Hilti Outperformer je program rozvoja globálneho manažmentu ako žiaden iný a skúsenosť, o akú nechcete prísť. Hovoríme o medzinárodnom pôsobení, obchodnej škole IMD, sociálnych projektoch ktoré menia životy, priamom kontakte s predstavenstvom... to všetko je určené na vašu prípravu na  kariéru v globálnom manažmente.

Ste študent?

Nakopnite svoju kariéru už počas štúdia na univerzite prostredníctvom stáže, diplomovej práce alebo pracovno-študijného programu u nás. Ak ste výnimočný študent s ambíciami, ktoré máme spoločné, toto je fantastická príležitosť uplatniť vaše akademické vedomostí v reálnom svete biznisu.