Rôzne pozície v Hilti

Existuje mnoho spôsobov, ako sa pripojiť k nášmu priateľskému tímu, a to v závislosti od vašich schopností, silných stránok, záujmov a ambícií. Nižšie nájdete naše hlavné oblasti podnikania, v ktorých sa môžete dozvedieť viac o rôznych úlohách a príležitostiach.

Práca v predaji

Ste spoločenský človek? Ak ste zároveň aj tímový hráč, ktorý má energiu, zmysel pre záväzok a súťaživosť, mohli by ste sa perfektne hodiť na pomoc pri budovaní našich pevných vzťahov so zákazníkmi.

Inžinierstvo

Ste technický talent? V rámci našich rozličných inžinierskych pozícií by ste sa uplatnili v poradenstve na staveniskách, tvorbe nového softvéru alebo vývoji patentovaných produktov v našich inovačných výskumno-vývojových centrách.

Práca v oblasti ľudských zdrojov, financií a marketingu

Chcete zanechať rutinu? Naše kancelárske pozície vás zavedú do sveta najnovších firemných inovácií s dynamickou kultúrou, rýchlym tempom a vami na sedadle vodiča.

Práca v logistike

Milujete logistické výzvy? Tá naša je globálnou logistikou v nevídanom rozsahu – a my vlastníme celý náš dodávateľský reťazec. Je to skvelé miesto pre rôzne úlohy a získanie širšieho prehľadu.