Objavte výnimočné miesto na prácu

Vitajte v Hilti. Naše najmodernejšie nástroje, technológie, softvér a služby sú motorom globálneho stavebníctva, vrátane niektorých z najambicióznejších inžinierskych výkonov na svete. Aby sme našim zákazníkom mohli poskytovať tieto inovatívne riešenia, hľadáme do nášho tímu oddaných ľudí, ktorí dokážu podávať vysoké výkony.

Máme výnimočnú pracovnú kultúru, ktorú tvoria ľudia z rozličných prostredí so spoločným cieľom výnimočnej angažovanosti v prospech zákazníka. Ide o dynamické miesto na prácu s rýchlym tempom, kde úspech závisí od tímovej práce a kde vás podnecujeme, aby ste neustále posúvali hranice. Je tu cítiť zvláštnu pulzujúcu energiu, ktorej sa nedá odolať.

Zamestnávame 30 000 ľudí vo viac ako 120 krajinách. Z našej silnej a prosperujúcej pozícíe sa usilujeme o posilnenie nášho postavenia trhového lídra v nasledujúcich rokoch, preto hľadáme vysokovýkonných ľudí, ktorí majú vynikajúce kvality a motiváciu posúvať spoločnosť vpred. Mohli by ste byť jedným z nich?

Záväzok budovania lepšej budúcnosti

Záväzok budovania lepšej budúcnosti Spoločnosť Hilti bola založená v roku 1941 a z malého rodinného podniku sa stala súčasná rešpektovaná globálna korporácia.

Naším cieľom je budovať lepšiu budúcnosť. Znamená to, že našim zákazníkom chceme pomôcť, aby stavali rýchlejšie, bezpečnejšie a odvážnejšie, pričom máme neustále na pamäti dedičstvo, ktoré po nás ostane. Chceme byť hrdí na stopu, ktorú vo svete zanecháme.

Aby sme zabezpečili integritu našich produktov, prevádzkujeme vlastné výrobné závody a špičkové vývojové a výskumné centrá po celom svete. Naše ústredie je v lichtenštajnskom meste Schaan, kde Martin Hilti pred 75 rokmi spoločnosť založil.

Vrelé uvítanie od nášho predsedu predstavenstva

„Ak si na prvý pohľad poviete, že tomuto odvetviu chýba iskra, vyzývam vás, aby ste nás spoznali lepšie. Rýchlo zistíte, že u nás v Hilti sme všetko, len nie konzervatívni. V skutočnosti je celá naša filozofia založená na tom, že veci robíme inak – od našich priekopníckych produktov cez spôsob, akým pristupujeme k našim pracovníkom, až po naše inovatívne predajné a marketingové metódy.

Našu motiváciu podávať stále vyššie výkony vyvažuje kultúra hlboko zakorenenej starostlivosti, pri ktorej si vyhradíme čas, aby sme skutočne načúvali členom nášho tímu a podporovali ich, aby prijímali výzvy a neprestávali rozvíjať svoju kariéru.

 

Koniec koncov, súčasná generácia očakáva od svojich zamestnávateľov nové veci, takže s potešením využívame príležitosť zmeniť sa na vzrušujúce, progresívne a súčasne aj starostlivé miesto na prácu.“   Christoph Loos, generálny riaditeľ spoločnosti Hilti

hilti_aboutus_signature_235x147.jpeg

Christoph Loos

Najmodernejšie a najnovšie nástroje a technológie

Ak navštívite stavenisko akéhokoľvek prominentného projektu, je pravdepodobné, že tam uvidíte značku Hilti. Nehovoríme však iba o elektrickom náradí, najlepšom vo svojej triede.

Sme špičkový globálny dodávateľ v mnohých odvetviach, silný trhový líder. Naša komplexná škála produktov zahŕňa život zachraňujúce protipožiarne technológie, ktoré sa  používajú sa v nemocniciach na celom svete, inštalačné systémy, ktoré zvyšujú produktivitu na ropných plošinách, a uťahovacie techniky, ktoré chránia životy a majetok pri zemetrasení. Okrem toho vyvíjame a poskytujeme všetok softvér, služby a následnú starostlivosť, aby si udržali náš  neprekonateľný štandard.

Je to o riešení problémov a problémy sa môžu prejaviť mnohými rozličnými spôsobmi. Naše riešenia teda často robíme na mieru, aby sme presne splnili požiadavky našich zákazníkov, a to z nás robí takých inovátorov, akými sme.

Všetko, čo robíme, vyskúmala a navrhla naša spoločnosť. Vždy teda viete, že na produkt môžete byť hrdý.

Naše dych berúce aktivity

Naše nástroje a riešenia sa každodenne využívajú na staveniskách na celom svete. Boli sme vybraní pre niektoré z najinovatívnejších projektov na svete – od vysokorýchlostných vlakov cez najmodernejšie štadióny  po život zachraňujúce protipožiarne technológie. Naše produkty a inovácie pomáhajú ľuďom na všetkých kontinentoch žiť lepší život.

Prečítajte si viac o projektoch, na ktorých pracujeme. Dúfame, že vás podnietia k tomu, aby ste sa stali súčasťou nášho úspechu.

Naša história

Odkedy Martin Hilti v roku 1941 založil spoločnosť sme prešli veľký kus cesty a máme veľké ambície rásť. Pozrite sa na našu históriu, aby ste získali predstavu o tom, čo dokážeme dosiahnuť.