Na vaše otázky ste dostali odpoveď

Tu môžete nájsť odpovede na akékoľvek vaše otázky o uchádzaní sa o prácu v Hilti.

Ako sa mám uchádzať o prácu v Hilti?

Požiadať o prácu u nás je jednoduché a všetko môžete urobiť online. Začnite tým, že si prezriete zoznam voľných pozícií (odkaz na stránku prehľadávania všetkých pozícií)  tu na našej stránke kariéra. Ak nenájdete vhodnú pozíciu ihneď, kontrolujte zoznam priebežne, pretože náš biznis stále rastie a voľné pozície sústavne  aktualizujeme. Keď ste našli pozíciu, ktoré vyhovuje vašim záujmom a silným stránkam, jednoducho kliknite na odkaz „Požiadať teraz“ pod popisom pracovnej náplne a postupujte podľa zobrazovaných krokov.

Aké dokumenty by som mal do svojej žiadosti priložiť?

Žiadame vás o poslanie najaktuálnejšieho životopisu spolu s krátkym motivačným listom. V liste by ste mali vysvetliť, prečo máte o pracovné miesto záujem a aký bude podľa vás váš prínos na danej pozícii. Nahrajte tiež všetky relevantné referencie, napríklad z univerzity, stáže, učňovského vzdelávania alebo predchádzajúceho zamestnania.

How current are the jobs listed on your website? sk_SK

Ponuky sú plne aktuálne. Ak sa voľné pracovné miesto zobrazuje na stránke, je stále k dispozícii. Môžete sa o teda o neho pokojne uchádzať.

Môžem poslať žiadosť bez vyzvania?

Nepochybne. Ak nemôžete nájsť vyhovujúcu pozíciu ihneď, vždy nám môžete e-mailom poslať žiadosť bez vyzvania. Kliknite sem a pošlite nám žiadosť bez vyzvania.

Čo sa bude diať ďalej?

Skontrolujeme, či je vaša žiadosť úplná a zvážime vašu motiváciu a vhodnosť na danú pozíciu. Ak vás budeme považovať za vhodného kandidáta, pozveme vás na telefonický pracovný pohovor. Ak bude výsledok dobrý, pozveme vás na osobný pohovor – a radi vám uhradíme cestovné výdavky.

Ako je zabezpečená bezpečnosť údajov?

Ku všetkým informáciám, ktoré nám o sebe poskytnete, budeme pristupovať s najprísnejšou dôvernosťou a použijeme ich výlučne na účely vašej prihlášky.

Môžem sa súčasne hlásiť aj na viac miest naraz?

Áno. Ak uvidíte dve alebo viac pozícií, ktoré zodpovedajú vašim schopnostiam, môžete sa na všetky prihlásiť súčasne. Stačí kliknúť na odkaz „Požiadať teraz“ a nahrať svoj životopis a motivačný list. Vo svojom liste jasne uveďte, o ktoré pozície máte záujem (vrátane ich referenčných čísel) a my posúdime vašu vhodnosť na všetky uvedené miesta.